Συνάδελφοι,
Σε συνέχεια της 10ετούς παράδοσης, που συνδυάζουμε την κοπή της πίτας με πολιτιστική εκδήλωση, σας προσκαλούμε στην επίσκεψή μας στο Μουσείο της Αρχαίας Αγοράς Αθηνών, βορειοδυτικά της Ακρόπολης, με αρχαιολόγο-ξεναγό,στις 4 Φλεβάρη στις 9 το πρωί.
Στη συνέχεια, προαιρετικά για την κοπή της πίτας, θα περπατήσουμε για το αίθριο καφέ στην καφετέρια « Διόνυσος», απέναντι από την Ακρόπολη.
Συνδυάζουμε τους αγώνες μας με τον πολιτισμό και τη διασκέδαση.