Στη σημερινή του συνεδρίαση το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αθήνας αποφάσισε ομόφωνα τη συμμετοχή μας στην απεργία της 28ης Φλεβάρη, που έχουν προκηρύξει το Εργατικό Κέντρο Αθήνας και η Ομοσπονδία Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ελλάδας, καθώς και τη διενέργεια Γενικής Συνέλευσης την Κυριακή 18 Φλεβάρη. Σύντομα θα ακολουθήσουν νέες ανακοινώσεις για τον προγραμματισμό δράσης και τον τόπο διεξαγωγής της Γενικής Συνέλευσης.