Στα πλαίσια της Αλληλεγγύης με τον αγώνα των εργατών της Γαλλίας, ο σκιτσογράφος Πάνος Ζάχαρης μετέφρασε εκ μέρους του ΠΑΜΕ, ένα σκίτσο του της σειράς WORKING DEAD END στα Γαλλικά με το σύνθημα “Αλληλεγγύη στους Εργαζόμενους της Γαλλίας”
![](https://pamehellas.gr/wp-content/uploads/2019/12/WDa25-1.jpg)
![](https://pamehellas.gr/wp-content/uploads/2019/12/WDa25fr2.jpg)
Δημοσιεύτηκε στις
Στα πλαίσια της Αλληλεγγύης με τον αγώνα των εργατών της Γαλλίας, ο σκιτσογράφος Πάνος Ζάχαρης μετέφρασε εκ μέρους του ΠΑΜΕ, ένα σκίτσο του της σειράς WORKING DEAD END στα Γαλλικά με το σύνθημα “Αλληλεγγύη στους Εργαζόμενους της Γαλλίας”