Ημερίδα πραγματοποιεί το Συνδικάτο ΟΤΑ Αττικής για την Υγιεινή και Ασφάλεια των εργαζομένων στους Δήμους, ενάντια στα εργοδοτικά εγκλήματα την Πέμπτη 17 Γενάρη στις 5.30μ.μ. στο Δημαρχείο Περιστερίου (στάση μετρό Περιστέρι).
Δημοσιεύτηκε στις
Ημερίδα πραγματοποιεί το Συνδικάτο ΟΤΑ Αττικής για την Υγιεινή και Ασφάλεια των εργαζομένων στους Δήμους, ενάντια στα εργοδοτικά εγκλήματα την Πέμπτη 17 Γενάρη στις 5.30μ.μ. στο Δημαρχείο Περιστερίου (στάση μετρό Περιστέρι).