Καλείστε σε κοινή συνέντευξη τύπου που θα παραχωρήσει η Διοίκηση του Εργατικού Κέντρου Πάτρας μαζί με τον Αντιδήμαρχο πολιτισμού του Δήμου Πατρέων, την Πέμπτη 04/07/2024 στις 12:00πμ. στο 1ο όροφο του Εργατικού Κέντρου, η συνέντευξη θα δοθεί στα πλαίσια της προετοιμασίας του 1ου φεστιβάλ εργαζομένων που διοργανώνεται απο το Εργατικό Κέντρο Πάτρας σε συνεργασία με το Δήμο Πατρέων.
Παρακαλούμε για την κάλυψη της.