Πρόγραμμα Εργατικού Τουρνουά 28 Απριλίου

0
image_pdfimage_print

Γήπεδο ΡΟΥΦ

10:00 FORTHNET – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

11:00 κενό

12:00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ

13:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ         

14:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΑΦΝΙ-ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ METROPOLITAN

15:00 EΡΓΑΤΕΣ ΞΥΛΟΥ ΖΩΝΗΣ – ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ CEVALOGISTICS

 

Γήπεδο ΙΛΙΟΝ

10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΞΥΛΟΥ – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ2

11:00  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1 – ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ

12:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΙΑΣ – ΣΥΝΦΑ

13:00 CROWN PLAZA-ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ Ο ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ1

14:00 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΕΡΓΩΝ ΒΥΡΩΝΑ – Σ.Ο.Λ

15:00 ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 2

  

Γήπεδο ΘΗΣΕΙΟΥ*

10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟΥ  – LAVIFARM

11:00  TASTY –  SOFTEX

12:00 ΝΟΥΝΟΥ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΥΨΕΛΗ-ΓΚΥΖΗ

13:00 ΠΡΟΣΥΦΑΠΕ – OMAΔΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ Ν/Α

14:00 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΡΕΝΤΗ Δ ΕΞΑΜΗΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ

15:00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΤΡΟΦΙΜΑ ΠΟΤΑ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

 

Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ

17:00  SAINTGEΟRGELYCABETUS-ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

18:00 EΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ – ΗΙLTON

19:00  ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ- ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ2

  

Γήπεδο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

09:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ

10:00 ΣΥΝ/ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΟΤΙΚΟΥ – ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΕΣ

11:00 ΜΕΙΚΤΗ ΕΠΑΣ- CARFOURE

12:00 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΕΡΓΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΠΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ Α ΕΤΟΣ

13:00 ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

  

Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

10:00 EVALUE – – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ1

11:00 HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ Α ΕΤΟΣ ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ– WIND

12:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ- ΗΟL

13:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΛΟΓΟΣ – – ΚΛΑΔΙΚΟ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ-ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

14:00 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ2 – ΣΕΤΗΠ

15:00  ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΛΑΔΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

16:00 ΕΠΑΣ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ – NEWREST

 

 

* ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ1-ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ2-ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΡΕΝΤΗ Β΄ ΕΞΑΜΗΝΟ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

 

 

Share.

Comments are closed.