Ενόψει του Συλλαλητηρίου στις 9 Νοέμβρη και της συγκέντρωσης στις 18.30 στο Σύνταγμα τα συνδικάτα προγραμματίζουν συσκέψεις – συγκεντρώσεις – περιοδείες σε χώρους δουλειάς:
Ο Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων Αθήνας
Τετάρτη 1/11 Θεοχαράκης, ΜΚΟ
Πέμπτη 2/11ICAP, Απολυμαντική
Δευτέρα 6/11Kosmocar
ΤαΝαυτεργατικά Σωματεία ΠΕΜΕΝ – ΣΤΕΦΕΝΣΩΝ – ΠΕΣ ΝΑΤ – ΠΕΕΜΑΓΕΝ
Τρίτη 31/10 στα πλοία στην Ακτή Μιαούλη
Κυριακή 5/11 στα πλοία στην Ακτή Μιαούλη
Τετάρτη 8/11 στο ΚΕΣΕΝ, στην AΕΝ, Ακτή Μιαούλη
Πέμπτη 9/11 στο ΝΑΤ, Ακτή Μιαούλη
Το Συνδικάτο Επισιτισμού – Τουρισμού – Ξενοδοχείων Αττικής
Τρίτη 31/10 σε επισιτιστικές αλυσίδες στις συνοικίες Κορυδαλλού, Νίκαιας, Περάματος
Το Συνδικάτο ΟΤΑ Αττικής
Τρίτη 31/10 σε Γκαράζ, Παιδικούς Σταθμούς, ΚΕΠ και ΚΑΠΗ στο Περιστέρι, στο Δημαρχείο Χαϊδαρίου, σε Γκαράζ, Δημαρχείο, Παιδικούς Σταθμούς του Αμαρουσίου, στο Δημαρχείο Λυκόβρυσης – Πεύκης,
Τετάρτη 1/11 σε Παιδικούς Σταθμούς και όλους τους υπόλοιπους χώρους του Περιστερίου, στα Τεχνικά Συνεργεία και στους εργαζόμενους στους Κήπους στον Κορυδαλλό, στους Παιδικούς σταθμούς, ΚΕΠ, Γραφείο Νομικού Προσώπου του Αμαρουσίου, στο Αμαξοστάσιο Αγίων Αναργύρων, στο χώρο της Καθαριότητας, Τεχνικές υπηρεσίες Αθήνας και Βίσσης, στην Πολεοδομία και σε 3 χώρους καθαριότητας του Δήμου Αθηναίων, σε Γκαράζ και σε μικροέργα στο Κερατσίνι, στους εργαζόμενους στο Πράσινο στη Νίκαια, στους Παιδικούς Σταθμούς, ΚΕΠ, ΚΑΠΗ στο Πέραμα.
Πέμπτη 2/11 στο Δημαρχείο και στο ΚΑΠΗ Κορυδαλλού, σε Παιδικούς Σταθμούς του Αμαρουσίου, στο Αμαξοστάσιο και στο Δημαρχείο στο Ίλιον, στο Δήμο Αθηναίων σε 3 Παιδικούς Σταθμούς στην Κυψέλη και σε ένα χώρο καθαριότητας στο 6ο διαμέρισμα, στους εργαζόμενους στα Καροτσάκια στο Κερατσίνι, στο Δημαρχείο Περάματος,
Παρασκευή 3/11 σε Παιδικούς Σταθμούς στον Κορυδαλλό, σε Παιδικούς Σταθμούς και στο Δημαρχείο Αγίων Αναργύρων, στην Καθαριότητα του Δήμου Περάματος.
Τέλος στο Δήμο Ηλιούπολης έχει ξεκινήσει πανεξόρμηση σε όλους τους χώρους δουλειάς καθημερινά μέχρι και την Παρασκευή 3/11.