Στα πλαίσια της προσπάθειας των δυνάμεων του ΠΑΜΕ να προετοιμαστεί η εργατική τάξη για να δώσει απάντηση με νέα απεργία στο νομοσχέδιο που θα φέρει η κυβέρνηση για το ασφαλιστικό συνδικάτα θα βρίσκονται στα παρακάτω σημεία για την ενημέρωση των εργαζομένων :
- Αύριο Τετάρτη 23 Δεκέμβρη στις 5 μ.μ. στα διόδια της Ελευσίνας
- Αύριο επίσης στο Λιμάνι του Πειραιά από το πρωί
- Αύριο στις 4 μ.μ στο Αεροδρόμιο