Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,
Εργαζόμενε και εργαζόμενη στον επισιτισμό, τουρισμό και στα ξενοδοχεία. Εν όψει και της επερχόμενης θερινής σεζόν ήδη εκφράζονται μια σειρά προβλήματα σε αρκετούς χώρους. Σε καλούμε να συζητήσουμε πάνω στις εξελίξεις, την κατάσταση στους χώρους δουλειάς αλλά και για το τι μπορούμε εμείς να κάνουμε, γιατί μπορούμε πολλά.
Την Τρίτη 12/3, στις 7.00 το απόγευμα στο καφενείο ¨Κέντρο Υγείας¨ στη Συκιά.
Περνάνε πολλά από το χέρι μας.