Μπροστά στο μεγάλο όργιο τρομοκρατίας της “μεγάλης” COSCO, η δύναμη των εργατών είναι πολύ μεγαλύτερη. Στηρίζουμε τον τίμιο και απαραίτητο αγώνα των εργαζομένων στις προβλήτες 2 και 3, για την προστασία, την τιμή και τις ζωές σας.
Για ανθρώπινες συνθήκες στον χώρο εργασίας και όχι απάνθρωπες. Για τίμια και επαρκή μεροκάματα και όχι ψιχουλα. Για υπογραφή Σ.Σ.Ε .
Ο μόνος δρόμος είναι αυτός που μόλις ξεκινήσατε και θα τον συνεχίσετε μέχρι την τελική νίκη. Μπροστά στα εγκληματα της “μεγάλης” cosco, έχετε τη στήριξη μας στον αγώνα σας.
Συνδικάτο Οικοδόμων Ν.Μεσσηνίας