Στα πλαίσια των συγκεντρώσεων – συζητήσεων – περιοδειών στους χώρους δουλειάς μπροστά στις πικετοφορίες σε Αθήνα – Πειραιά – Λαύριο – Ελευσίνα και ενόψει της ΔΕΘ τα συνδικάτα προγραμματίζουν:
Το Συνδικάτο Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας:
-
Την Τρίτη 5/9 το απόγευμα περιοδείες στα εμπορικά καταστήματα στο κέντρο του Πειραιά (NOTOS – HONDOS)
-
Την Τετάρτη 6/9 στις 12μ.μ. στα LEROYMERLIN
-
Την Πέμπτη 7/9 στις 6.30μ.μ. στο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ (Ικόνιο)
Το Συνδικάτο Επισιτισμού Τουρισμού Ξενοδοχείων
-
Την Τρίτη 5/9 το απόγευμα στα ξενοδοχεία στο κέντρο του Πειραιά
Μαζικοί φορείς του Νότιου Τομέα:
-
Την Τετάρτη 6/9 στις 8π.μ. στο Μετρό Δάφνης
Επίσης Συνδικάτα και μαζικοί φορείς θα πραγματοποιήσουν συγκεντρώσεις – συζητήσεις – περιοδείες:
Την Πέμπτη 7/9
-
11.00 στους εργαζόμενους του Δήμου Γλυφάδας
-
12.00 στο MALL στο Μπραχάμι
-
12.30 στο ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ Ελληνικού
-
2.00μ.μ. στο τυπογραφείο Χαϊδεμένος στον Άλιμο
-
5.00μ.μ. στη EUROBANK Καλλιθέα
-
6.00μ.μ. στο Σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτης στην Αργυρούπολη
-
7.00μ.μ. στο HONDOS Καλλιθέας
-
7.00μ.μ. ΖΑΡΑ Καλλιθέας
-
7.00μ.μ. H&M Καλλιθέας
Την Παρασκευή 8/9
-
6π.μ. στο Γκαράζ του Δήμου Αγ. Δημητρίου
-
7.30π.μ. στη ΣΥΝΦΑ Άλιμος
-
10.00π.μ. στο νοσοκομείο Ασκληπιείο Βούλας
-
9.00μ.μ. στο Σούπερ μάρκετ Βασιλόπουλος Ελληνικού
Το Σάββατο 9/9
-
7.45μ.μ. στο media markt Αργυρούπολη
ΣΥΝΔΙΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙΚΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΖΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΕΙΕΣ ΣΥΣΚΕΨΕΙΣ, ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9 10.00π.μ Περιοδεία στο one salonica
Τετάρτη 6/9 20.00 Σύσκεψη της επιτροπής εργαζομένων του Cosmos
Πέμπτη 7/9 19.00 Κοινή σύσκεψη της Ένωσης Εμποροϋπαλλήλων με επιχειρησιακά σωματεία του κλάδου στο Ε.Κ.Θ
Παρασκευή 8/9 10.00π.μ Περιοδεία σε ΙΚΕΑ, Leroy Merlin, Cosmos και Πρακτικερ
11,00π.μ περιοδεία σε εργοστάσιο ανακύλωσης
Σάββατο 9/9 10.00π.μ Πανεξόρμηση στα εμπορικά καταστήματα του κέντρου
Συνδικάτο τηλεπικοινωνιών & Πληροφορικής Ν. Θεσσαλονίκης
Τρίτη 5/9/17 8:30 Computer team
Τετάρτη 6/9/17 19:30 ΣΚ Εισαγωγική
Τετάρτη 6/9/17 17:30 MLS
Πέμπτη 7/9/17 8:30 Beta CAE
Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Μακεδονίας
5-Σεπτ επιχείρηση Σαμαράς
6-Σεπτ Γεωανάλυση και Μακεδονική τεχνική
7-Σεπτ Γαία Μελετών
8-Σεπτ Εγνατία Οδός
Επιτροπή Αγώνα Μεταλλού
Τρίτη 5/9 ΣΙΔΕΝΟΡ – ΕΡΛΙΚΟΝ – ΕΛΒΟ
Τετάρτη 6/9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Πέμπτη 7/9 HELLΑS CAN – MILK PLAN – ΠΥΡΑΜΙΔΑ
Παρασκευή 8/9 ΑΛΟΥΜΙΛ
Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων Ν. Θεσσαλονίκης:
Τετάρτη 6/9/2017 4Μ.Μ.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ)
Παρασκευή 8/9.2017 11Π.Μ. : ΤΡΙΑΣ (ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ)
Σωματείο Καθαριότητας-Φύλαξης:
Τρίτη 5/9/2017 1Μ.Μ. ΑΧΕΠΑ
Τετάρτη 6/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ ΚΑΙ 1Μ.Μ. ΟΣΕ
Πέμπτη 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΘ
Σωματείο Μαρινόπουλος Σκλαβενίτης:
Τρίτη 5/9/2017 5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΧΑΡΙΛΑΟΥ, ΘΕΡΜΗ, ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Τετάρτη 6/9/2017 3Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ, ΚΟΡΔΕΛΙΟ, ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5.30Μ.Μ. ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Πέμπτη 8/9/2017 11Π.Μ. ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΔΡΥΜΟΥ
Ένωση Λογιστών Θεσσαλονίκης
Δευτέρα 04/09/2017 07:30 Λογιστήριο ΜΑΣΟΥΤΗ – ΕΚΑΤΟΣ
Τρίτη09/ 2017 08Q30 ELEGKTIKES ETAIREIES KENTROY ERSTN & YOUNG – GRAND THORTON – SOL A.E.
Τρίτη 05/09/2017 17:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ PWC
Τετάρτη 07:30 Λογιστήριο LIDL
Πέμπτη 08:30 Λογιστικό γραφείο ΠΑΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ (ΕΥΟΣΜΟΣ)
Παρασκευή 09:00 ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ DELLOITE
ΔΗΜΟΣΙΟ
Σε εργαζόμενους της Περιφέρειας:
7/9 Πιερία, Σέρρες, Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη
8/9 Κτήρια Περιφέρειας Θεσσαλονίκη
7-8/9 Εξορμήσεις σε ΟΑΕΔ, ασφαλιστικά ταμεία και Εφορίες
ΟΤΑ (Σωματείο Ν. Θεσσαλονίκης)
4/9 Δήμος Πυλαίας – Χορτιάτη
5/9 Λιτόχωρο
6/9 Σέρρες – Αμφίπολη – Σύσκεψη στη Θεσσαλονίκη το απόγευμα
7/9 Αμαξοστάσιο Δ. Θεσσαλονίκης
8/9 Καλαμαριά – Θερμαϊκός
(Σωματείο Δ. Θεσσαλονίκης)
4/9 Αρχιτεκτονικό (Αγγελάκη)
5/9 Εργοτάξιο καθαριότητας (Βούλγαρη), Τεχν. Υπηρεσία (Κων/πόλεως), Υπηρεσίες ΔΕ Τριανδρίας
6/9 Κτήριο Κοινωνική Πολιτικής, Εργοτάξιο καθαριότητας (Αγ. Πάντων)
7/9 Πολεοδομία
8/9 Δημαρχείο
ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΕΦΚΑ: Περιφερειακό Υποκατάστημα (ΙΚΑ Αριστοτέλους): Τετάρτη 6/9,ώρα9:00πμ
Δ Τοπικό Υποκατάστημα Μισθωτών Θεσσαλονίκης (πρώην ΙΚΑ Τούμπας),Πέμπτη 7/9, ώρα 13:00μμ
Ζ και ΣΤ της Α’ Περιφερειακής Διεύθυνσης Μη Μισθωτών Θεσσαλονίκης (Πρώην ΟΑΕΕ Εγνατίας), Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Μακεδονίας Θράκης: Τρίτη 5/9, ώρα 9:00πμ
Υπουργείο Γεωργίας: Δευτέρα 4/9 συνεδρίαση Διοικητικού Συμβουλίου , Τρίτη 5/9 έως Πέμπτη 7/9 περιοδεία στις υπηρεσίες του Υπουργείου
Γενικό Χημείο του Κράτους: Τετάρτη 6/9, ώρα 9:00πμ
Περιοδείες επίσης στη Θεσσαλονίκη πραγματοποιούνται από την Πανελλήνια Ομοσπονδία Γάλακτος – Τροφίμων – Ποτών και το Συνδικάτο Τροφίμων Ποτών Θεσσαλονίκης
5/9 Τρίτη
-
ΖΟΥΡΑΣ 22.00
-
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 10.00
-
ΕΔΕΣΜΑ 12.00
-
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 14.00
-
ΚΡΙ-ΚΡΙ 11.00 Σέρρες
-
ΣΕΡΓΑΛ 9.30 Σέρρες
6/9 Τετάρτη
-
ΔΕΛΤΑ 11.00
-
ΟΧΟΝΟSSNACKS 13.20
-
ΜΥΘΟΣ 14.00
-
Σύσκεψη Συνδικάτου 19.30
-
ΖΑΝΑΕ 9.00
-
ONASIS 10.00
7/9 Πέμπτη (ΗΜΑΘΙΑ)
-
VENUS ΒΕΡΟΙΑ 10.00
-
ΑΣΝ 11.00
-
ΑΣΕΟΠ 12.00
-
ΔΕΛΤΑ ΠΛΑΤΥ 14.00
8/9 Παρασκευή (Κιλκίς και Κατερίνη)
(ΚΙΛΚΙΣ)
-
ΦΑΙΔΩΝ 11.00
-
EURIMACK 13.30
-
KONBA ΑΕΒΕ (TRATA) 12.00
-
JANNIS 10.00
(ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
-
ΑΜΒΡΟΣΙΑΣΗΣ 19.00
-
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 15.30
-
ΚΑΛΛΑΣ 13.45
-
ΒΙΟΖΩΚΑΤ 16.00
Μέλη της Διοίκησης της Ομοσπονδίας Μεταφορών Ελλάδος μαζί με μέλη του Συνδικάτου Εργαζομένων ΟΑΣΘ προγραμματίζουν τις παρακάτω συσκέψεις, περιοδείες:
Πέμπτη 7/9:
-
π.μ. Σύσκεψη Επιτροπή Αγώνα Εργαζόμενων ΟΑΣΘ στο ΕΚΘ
19.00 Σύσκεψη Επιτροπή Αγώνα Εργαζόμενων ΟΑΣΘ στο ΕΚΘ
Παρασκευή 8/9: Περιοδείες
Στις 6 το πρωί στο Τεχνικό προσωπικό του Αμαξοστασίου Φοίνικα
Στις 7 το βράδυ στο Αμαξοστάσιο Σταυρούπολης