Η Διοίκηση του Εργατικού Κέντρου Λέσβου καλεί τα σωματεία, τους συλλόγους και όλους τους φορείς, αύριο Τετάρτη 3 Απρίλη, στις 9 το πρωί, σε συγκέντρωση έξω από τα γραφεία της ΔΕΔΔΗΕ, απαιτώντας την άμεση επανασύνδεση του ηλεκτρικού ρεύματος στην τριμελή οικογένεια από την Μυτιλήνη.
Καταγγέλλουμε στον λεσβιακό λαό, την απαράδεκτη ενέργεια της εταιρείας ΗΡΩΝ, που έκοψε το ρεύμα για μόλις 230 ευρώ.
Κανένας δεν είναι μόνος του. Με μπροστάρηδες τα εργατικά σωματεία και τους συλλόγους, ενώνουμε τις φωνές μας και την πάλη μας, για να μην μείνει κανένα σπίτι χωρίς ρεύμα, για να μειωθούν οι τιμές στα τιμολόγια ρεύματος.