Η Επιτροπή Ειρήνης Βόλου σε συνεργασία με τον Εικαστικό Σύλλογο Βόλου καλεί όλους στα Εγκαίνια της Έκθεσης Ζωγραφικής και Μικτής Τεχνικής με θέμα την «Ειρηνική Συνύπαρξη των Λαών» την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/3 και ώρα 7.00 το απόγευμα.
Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στο Φουαγιέ του Πολιτιστικού Κέντρου Νέας Ιωνίας από την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 έως την Παρασκευή 05 Απριλίου 2024.
Ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων που θα μας τιμήσετε με την παρουσία σας.