Η προγραμματισμένη συνάντηση με το ΣΕΒ στις 21/2/2024 αναβλήθηκε, σας ενημερώνουμε ότι η πρώτη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στις 4 Μαρτίου 2024 και ώρα 15.00 στα γραφεία του ΣΕΒ.
Η συνάντηση γίνεται κατόπιν αιτήματος της ομοσπονδίας και αφορά την εκκίνηση των διαπραγματεύσεων για την υπογραφή νέας Κλαδικής Συλλογικής Σύμβασης Εργασίας στον κλάδο Τροφίμων – Ποτών για το 2024.
Μετά το τέλος της συζήτησης θα υπάρξει ενημέρωση σας.
Με συναδελφικούς χαιρετισμούς.