Συνάδελφοι
Συνεχίζουμε τις πολιτιστικές μας εκδηλώσεις, αγωνιζόμαστε και διασκεδάζουμε.
Οργανώνουμε ολοήμερη εκδρομούλα.
Πάμε στο Καματερό για ποιοτικό θέαμα και καλό φαγητό.
Την Κυριακή στις 10/3/24 θα παρακολουθήσουμε την θεατρική παράσταση << Το Μεγάλο μας Τσίρκο>>του Ιακ. Καμπανέλλη από την θεατρική σκηνή <<Εκτός Σχεδίου >> στο Καματερό .
Πρόγραμμα:
- Στις 10.30 το πρωί αναχώρηση του πούλμαν από την Ομόνοια και 3ης Σεπτεμβρίου ( ώρα προσέλευσης 10 πμ)
- Στις 11πμ έναρξη της θεατρικής παράστασης
- Στις 13,30μμ μετά την παράσταση συνεχίζουμε με συνεστίαση στην ταβέρνα ο Ψηλορείτης στο Καματερό
- Τέλος θα ακολουθήσει επιστροφή στο σημείο αναχώρησης
Το κόστος (εκτός του φαγητού) είναι 10€ το άτομο
Το φαγητό θα επιβαρύνει τον κάθε ένα ξεχωριστά
Μπορούμε να δηλώσουμε συμμετοχή από τώρα έως ότου συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός με προτεραιότητα στα τηλέφωνα του συλλόγου :2103815177 – 2103801207 από Δευτέρα έως Παρασκευή, ώρα 10πμ-13μμ – και στα μέλη του Δ.Σ: Καλλιμώρου Ελένη τηλ:6975756201 και Κοφινά Κορίνα :τηλ:6974143673.
Σημείωση:Σε περίπτωση που για κάποιο λόγο δεν μπορέσετε να συμμετάσχετε, ενώ έχετε δηλώσει , παρακαλείστε να μας ενημερώσετε έγκαιρα, γιατί ο αριθμός είναι περιορισμένος.