Συναδέλφισσα, συνάδελφε
Το Δ.Σ. του Συνδικάτου σας καλεί στην ανοιχτή συνεδρίαση, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Ιουνίου και ώρα 19:30 στα γραφεία του Συνδικάτου, με θέμα την οργάνωση της πάλης για την κλαδική ΣΣΕ.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Δημοσιεύτηκε στις
Συναδέλφισσα, συνάδελφε
Το Δ.Σ. του Συνδικάτου σας καλεί στην ανοιχτή συνεδρίαση, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Ιουνίου και ώρα 19:30 στα γραφεία του Συνδικάτου, με θέμα την οργάνωση της πάλης για την κλαδική ΣΣΕ.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ