“Ιππεις” του Αριστοφάνη από τη θεατρική ομάδα του ΠΑΜΕ στο ανοικτό θέατρο του άλσους Βείκου στο Γαλάτσι το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου ώρα 8.00μμ.
Ή εκδήλωση οργανώνεται από το Σύνδεσμο Συνταξιούχων Πολιτικών Υπαλλήλων Αθήνας για την καλύτερη προετοιμασία και ενίσχυση της πανσυνταξιουχικής συγκέντρωσης που θα γίνει στην Αθήνα στις 3 Οκτώβρη στις 10.00 το πρωί στην πλατεία Εθνικής Αντίστασης.
Η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους.