Αποτελέσματα κλήρωσης Τουρνουά ΠΑΜΕ

0

 

Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 27/2/2014, στα γραφεία του ΠΑΜΕ, η κλήρωση του φετινού εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου, με τη συμμετοχή ομάδων από χώρους δουλειάς, κλάδους, λαϊκές επιτροπές, σχολές μαθητείας, θεραπευτικές κοινότητες.

Η γραμματεία Νέων του ΠΑΜΕ ενημερώνει τις ομάδες για τον τρόπο διεξαγωγής της διοργάνωσης φέτος, ο οποίος θα είναι ως εξής:

Για τη φάση των 52 θα πραγματοποιηθούν αγώνες νοκ αουτ στις 9 Μαρτίου. Σε περίπτωση που τα αποτελέσματα είναι ισοπαλία στους αγώνες θα ακολουθήσουν παράταση και πέναλτι.

Για τη φάση των 26 θα πραγματοποιηθούν αγώνες νοκ αουτ στις 16 Μάρτη με νέα κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στο ενδιάμεσο.

Στις 13 ομάδες που θα προκριθούν θα προστεθούν 3 ομάδες που αποκλείστηκαν από τη φάση των 26, με κριτήριο τον μεγαλύτερο αριθμό τερμάτων που έχουν πετύχει από την έναρξη του τουρνουά. Σε περίπτωση ίδιου αριθμού γκολ θα μετρήσει η διαφορά των γκολ.

Για τη φάση των 16 θα πραγματοποιηθούν αγώνες νοκ αουτ στις 23 Μάρτη.

Για τη φάση των 8 θα πραγματοποιηθούν αγώνες νοκ αουτ στις 30 Μάρτη.

Οι ημιτελικοί θα πραγματοποιηθούν στις 6 Απρίλη.

Ο μικρός και ο μεγάλος τελικός θα πραγματοποιηθούν στις 13 Απρίλη.

 

  •     Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων της πρώτης φάσης θα ανακοινωθούν στις 5 Μαρτίου.

 

Το πρόγραμμα της πρώτης φάσης είναι το εξής:

 1.    Συνδικάτο Ιδιωτικών Υπαλλήλων – Λαϊκή Επιτροπή Καισαριανής

 2.    Συνδικάτο Μετάλλου Παράρτημα Αθήνας – Συνδικάτο Ενέργειας

 3.    Πανελλήνια Ένωση Λιθογράφων – Σωματείο Ηλεκτροτεχνιτών

 4.    Σωματείο Εργαζόμενων στην Tasty – ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ (θεραπευτική κοινότητα)

 5.    Νέοι εργατικών κατοικιών στο Ηλιακό Χωριό Πεύκης – ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Καλαμακίου

 6.    Σωματείο Εργαζομένων στη Newrest – Παράρτημα Οικοδόμων Καλλιθέας

 7.    Σωματείο Ναυπηγοξυλουργών Πειραιά – Συνδικάτο ΟΤΑ

 8.    Σωματείο Μετάλλου και Ναυπηγικής Βιομηχανίας Αττικής – ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Αιγάλεω Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάσεων 2

 9.    Συνδικάτο Οικοδόμων, Παράρτημα ΓΚΥΖΗ – ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ (κοινωνική επανένταξη)

 10.           Συνδικάτο Ξύλου Αττικής – Εργαζόμενοι στην ΕΥΔΑΠ

 11.           Επιτροπή Νέων Οικοδόμων Καλλιθέας – ΣΕΤΗΠ

12.            Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος – Συνδικάτο Οικοδόμων Παράρτημα Νέας Ιωνίας

 13.           Σωματειακή Επιτροπή στη DIAKINISIS LOGISTICS – ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ (θεραπευτική κοινότητα)

 14.           Σωματείο Εργαζομένων στον Κωσταντακάτο – Φοιτητές Νομικής

 15.           Σύλλογος Ιδιωτικών Εκπαιδευτικών «ΒΥΡΩΝΑΣ» – FORTHNET

 16.            Σωματείο εργαζομένων στην Αθηναϊκή Χαρτοποιϊα SOFTEX – Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

 17.            Εργαζόμενοι στον ΟΤΕ Αθηνάς – Φοιτητές Γεωπονική 2

 18.           Λογιστές – ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Αιγάλεω Ηλεκτρολόγοι Εγκαταστάσεων 1

 19.            Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου – Εργοστασιακό Σωματείο Υποκαταστήματος ΝΟΥΝΟΥ Ασπροπύργου

 20.           Σωματείο Εργαζομένων στο St. George Lycabettus – ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (θεραπευτική κοινότητα)

 21.           MEDIATEL – ΕΠΑΣ Αθηνών.

 22.           ΠΡΟΣΥΦΑΠΕ – Μετανάστες εργαζόμενοι Αφγανιστάν

 23.           Συνδικάτο Τροφίμων Ποτών – Συνδικάτο Εργαζομένων στην Χημική Βιομηχανία

 24.           Λαϊκή Επιτροπή Αγ. Αναργύρων – Καματερού – ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Αιγάλεω Ηλεκτρολόγοι Αυτοκινήτου β έτος

 25.           Συνδικάτο Μετάλλου Παράρτημα Θριασίου – Φοιτητές Γεωπονική1

 26.           Εργαζόμενοι στη WIND – Εργαζόμενοι στον Παπαστράτο

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Share.

Comments are closed.