Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Εκτύπωση

Αποτελέσματα του εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Αποτελέσματα του εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου
  Την Κυριακή 30/6 ολοκληρώθηκαν οι αγώνες για τη φάση των 6 , τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:  Forthnet - Ομάδα Προσφυγων Εργαζομένων από το Αφγανιστάν  0-15 Σωματείο Λογιστών – Tasty  4-4, πέναλτι 3-4 ΝΟΥΝΟΥ – ΣΕΤΗΠ  9-2 Οι ομάδες που προκρίνονται στους ημιτελικούς της διοργάνωσης είναι: 1.  Ομάδα Προσφυγων Εργαζομένων από το Αφγανιστάν 2.  Tasty 3. ΝΟΥΝΟΥ 4. ΣΕΤΗΠ - με κριτήριο τον μεγαλύτερο αριθμό τερμάτων που έχει πετύχει από την έναρξη του τουρνουά- Καλούμε τις ομάδες που προκρίθηκαν να παρευρεθούν στην κλήρωση για την επόμενη φάση, σήμερα Τρίτη στις 19:00 στα γραφεία του...
Εκτύπωση

Τα αποτελέσματα της φάσης των 12 και η κλήρωση για τη φάση των 6 ομάδων που θα συμμετέχουν στο εργατικό τουρνουά

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Τα αποτελέσματα της φάσης των 12 και η κλήρωση για τη φάση των 6 ομάδων που θα συμμετέχουν στο εργατικό τουρνουά
Τα αποτελέσματα των αγώνων της φάσης των 12 είναι:   ΝΟΥΝΟΥ - Σ.Ε. CEVA LOGISTICS 9-4 ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ & ANEΡΓΟΙ από ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 4-4 (4-1 στα πέναλντι) ΤASTY - WIND 12-2 ΣΥΝΦΑ - ΣΕΤΗΠ 0-2 NEWREST - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 2-5 ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - FORTHNET 5-8     H κλήρωση για την φάση των 6 θα πραγματοποιηθεί σήμερα Τρίτη 18/6 ώρα 19:30 στο ΠΑΜΕ. Οι ομάδες που περνάνε στην επόμενη φάση είναι: ΝΟΥΝΟΥ   ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ   ΤASTY   ΣΕΤΗΠ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ   FORTHNET     Η Γραμματεία...
Εκτύπωση

Κλήρωση τουρνουά για τη φάση των 12

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Κλήρωση τουρνουά για τη φάση των 12
Ύστερα από τα αποτελέσματα της προηγούμενης φάσης, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για την φάση των 12.    Οι αγώνες είναι νοκ άουτ και τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:   TASTY - WINDΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ & ANEΡΓΟΙ από ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟΝΙΚΗΤΗΣ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ ΣΥΝΦΑ - SAINT GEORGE'S LYCABETOYS  -  ΣΕΤΗΠΝΟΥΝΟΥ - Σ.Ε. CEVA LOGISTICSNEWREST - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - FORTHNET Ο αγώνας ΣΥΝΦΑ - SAINT GEORGE'S LYCABETOYS  θα γίνει την Κυριακή 12/6 στο γήπεδο ίλιον στις 17:30   Ενημερώνουμε όλες τις ομάδες ότι το τουρνουά αναβαλλεεται για την Κυριακή...
Εκτύπωση

Το πρόγραμμα ύστερα από την κλήρωση για τα παιχνίδια της φάσης των 18 διαμορφώνεται ως εξής:

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Το πρόγραμμα ύστερα από την κλήρωση  για τα παιχνίδια της φάσης των 18 διαμορφώνεται ως εξής:
   Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 27/5 στα γραφεία του ΠΑΜΕ η κλήρωση για τα παιχνίδια της φάσης των 18. Το πρόγραμμα ύστερα από την κλήρωση διαμορφώνεται ως εξής: ΙΛΙΟΝ (επί της Λεωφόρου Χασιάς 130) 10:00 ΣΕΤΗΠ - WIND11:00 ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ & ANEΡΓΟΙ από ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 12:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ – ΝΟΥΝΟΥ ΡΟΥΦ (Πειραιώς και Εχελιδών - Ρουφ) 10:00 FORTHNET - ΟΜΑΔΑ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ Ν/Α11:00 ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ 1 – NEWREST12:00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ 13:00 TASTY – ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 2 ΚΥΨΕΛΗ (Μεγίστης & Κυθήρων, Αθήνα –...
Εκτύπωση

Αποτελέσματα και κλήρωση εργατικού τουρνουά

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Αποτελέσματα και κλήρωση εργατικού τουρνουά
Παρακάτω δίνονται τα αποτελέσματατων επαναληπτικών παιχνιδιώντηςφάσηςτων 36 που πραγματοποιήθηκαντην Κυριακή 26 Μαΐου.     Η κλήρωση για την φάση των 18 θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 27/5/13 στις 19:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων του ΠΑΜΕ. Υπενθυμίζουμε ότι για τη φάση των 18 θα πραγματοποιηθούν αγώνες νοκάουτ χωρίς επαναληπτικό   ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ & ANEΡΓΟΙ από ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ -ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 13-3  ΣΕΤΗΠ  - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 9-7  ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΗΧΑΝΕΣ  - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1 1-15  ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - Σ.Ο.Λ ...
Εκτύπωση

Το πρόγραμμα για τα επαναληπτικά παιχνίδια της φάσης των 36 θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 26 Μαΐου.  

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Το πρόγραμμα για τα επαναληπτικά παιχνίδια της φάσης των 36 θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 26 Μαΐου.  
Το πρόγραμμα για τα επαναληπτικά παιχνίδια της φάσης των 36 θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 26 Μαΐου.   ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ 10:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ & ANEΡΓΟΙ από ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ -ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1  11:00  ΣΕΤΗΠ  - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2  12:00 ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΕΣ  - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1  13:00 ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ - Σ.Ο.Λ  14:00 ΚΛΑΔΙΚΟ Ε/Υ - WIND  ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ 10:00 ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 2 - ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ  11:00 ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - HOL  12:00 LAVIFARM -ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ 13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ - ΣΥΝΦΑ    14:00 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΤΑΞΙ...
Εκτύπωση

Τα αποτελέσμτα από το τουρνουά ποδοσφαίρου στις 19.5.2013

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Τα αποτελέσμτα από το τουρνουά ποδοσφαίρου στις 19.5.2013
ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ 10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στο ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 3-11 11:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 – ΣΕΤΗΠ 2-7 12:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1 - ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΕΣ  8-0 13:00 Σ.Ο.Λ - ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ 0-12 14:00 WIND - ΚΛΑΔΙΚΟ Ε/Υ 2-0   ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ 10:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ - ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 2   3-3 11:00 HOL - ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ 5-14 12:00 ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ – LAVIFARM 11-5 13:00 ΣΥΝΦΑ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ  9-10 14:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ METROPOLITAN - ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΤΑΞΙ 0-2 15:00 ΜΕΙΚΤΗ ΕΠΑΣ – NEWREST  4-5   ΓΗΠΕΔΟ...
Εκτύπωση

Κλήρωση εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Κλήρωση εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου
Πραγματοποιήθηκε εχθές η κλήρωση για την επόμενη φάση των 36 του τουρνουά ποδοσφαίρου του Π.Α.ΜΕ. και οι αγώνες έχουν ως εξής:   ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ 10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στο ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 11:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2 - ΣΕΤΗΠ 12:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1 - ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΕΣ 13:00 Σ.Ο.Λ - ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ 14:00 WIND - ΚΛΑΔΙΚΟ Ε/Υ   ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ 10:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ - ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 2 11:00 HOL - ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ 12:00 ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ - LAVIFARM 13:00 ΣΥΝΦΑ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΒΥΡΩΝΑΣ 14:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ...
Εκτύπωση

ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 19 ΜΑΙΟΥ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 19 ΜΑΙΟΥ
Γήπεδο ΡΟΥΦ 10:00 FORTHNET - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ                      10-5 11:00 κενό 12:00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ - ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ                0-2  13:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ             6-4 14:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΑΦΝΙ-ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ METROPOLITAN         0-2    15:00 EΡΓΑΤΕΣ ΞΥΛΟΥ ΖΩΝΗΣ - ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ CEVALOGISTICS           3-13   Γήπεδο ΙΛΙΟΝ 10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΞΥΛΟΥ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2                           6-9             11:00  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΩΝ 1 - ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ          2-0 12:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ...
Εκτύπωση

Πρόγραμμα των αγώνων της φάσης των 72, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 21 Απρίλη

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Πρόγραμμα των αγώνων της φάσης των 72, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 21 Απρίλη
Η Γραμματεία Νέων ανακοινώνει το πρόγραμμα των αγώνων της φάσης των 72, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 21 Απρίλη. Γήπεδο ΡΟΥΦ (Πειραιώς και Εχελιδών - Ρουφ) 10:00 ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ-ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 1 11:00 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΡΕΝΤΗ Β’ ΕΞΑΜΗΝΟ-ΚΕΘΕΑ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ ΝΟΣΤΟΣ 2 12:00 ΚΕΘΕΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΣΤΟΣ-ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ 13:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ- ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ 14:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ- FORTHNET 15:00 ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ CEVALOGISTICS-EΡΓΑΤΕΣ ΞΥΛΟΥ ΖΩΝΗΣ   Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Πατριάρχου Ιωακείμ - Βρίσκεται κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικού της Ν. Ιωνίας, απέναντι από τα...

Γραφτείτε!

Δώστε μας το email σας για να σας στέλνουμε
τα ενημερωτικά δελτία του Π.Α.ΜΕ.