Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Εκτύπωση

Αποτελέσματα Πρώτης Αγωνιστικής Εργατικού Τουρνουά ΠΑΜΕ! Η επόμενη αγωνιστική θα γίνει την Κυριακή 18 Ιούνη.

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η πρώτη μέρα του εργατικού τουρνουά του ΠΑΜΕ! Δεκάδες εργαζόμενοι, επιτροπές νέων, φοιτητές, σπουδαστές και θεραπευτικές κοινότητες συμμετείχαν στη διεξαγωγή των αγώνων σε πολύ φιλικό κλίμα & στα 4 γήπεδα. Φάνηκε η ανάγκη των εργαζομένων για δωρεάν αθλητισμό & αξιοποίηση του ελεύθερου χρόνου καθώς πολλοί βρήκαν σαν αφορμή το τουρνουά του ΠΑΜΕ προκειμένου να κανονίσουν και φιλικά παιχνίδια μεταξύ τους.

Στην αρχή του κάθε αγώνα αναδείχθηκε το φετινό θέμα του εργατικού τουρνουά ποδοσφαίρου που εντάσσεται στη δράση των Σωματείων, των Ομοσπονδιών και των Εργατικών Κέντρων που συσπειρώνονται στο ΠΑΜΕ στην πάλη ενάντια στον ιμπεριαλιστικό πόλεμο «για ένα κόσμο χωρίς εκμετάλλευση, πολέμους, προσφυγιά»!

Η επόμενη αγωνιστική θα διεξαχθεί την Κυριακή 18 Ιουνίου όπου το πρόγραμμα των αγώνων θα αναρτηθεί μέχρι την Πέμπτη 15/06/2017στην ιστοσελίδα του ΠΑΜΕ.

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής είναι τα εξής:

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

9.00-10.00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟΥ-ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ Κ ΣΥΝ/ΦΩΝ ΕΠΑΓ/ΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ- Κ ΝΗΣΩΝ *//* ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ( 3 – 0 )

10.00-11.00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ *//* L’OREAL ( 10 – 5 )

11.00-12.00 ΠΡΟΣΥΦΑΠΕ *//* ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ ( 3 – 0 )

12.00-13.00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ) *//* ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ( 8 – 3 )

13.00-14.00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) *//* ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ WEST ( 4 – 4 ) ( 3 – 2 Στα Πέναλτι )

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ (ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ)

9.00-10.00 ΠΑΜΕ ΤΥΠΟΥ ΜΜΕ *//* ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΟΤΕ ( 5 – 4 )

10.00-11.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ COSMOTE NMC*//*ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ ( 3 – 0 )

11.00-12.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΟΥΙΝΈΑ *//*ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΑΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ (30 – 6 )

12.00-13.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ*//* ΣΥΝΦΑ ( 3 – 0 )

13.00-14.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ*//*ΣΤΕΓΗ PLUS ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΑΣΥΛΟ ( 3 – 0 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ

9.00-10.00 ΣΕΤΗΠ*//*ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ( 3- 0 )

10.00-11.00 ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ*//*ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ ( 14 – 5 )

11.00-12.00 “ΝΑΥΤΕΡΓΑΤΙΚΗ” ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ *//* HILTON ( 3 – 0 )

12.00-13.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ *//* ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ( 5 – 0 )

13.00-14.00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΒΓΑ 1*//*ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΒΓΑ 2 ( 3 – 0 )

14.00-15.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 2*//*ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ( 3 – 0 )

15.00-16.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ*//*ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 1 ( 14 – 3 )

16.00-17.00  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 360 CONNECT *//* ΕΥΔΑΠ ( 3 – 0 )

17.00-18.00ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ NEWREST*//*ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΗΘΟΠΟΙΩΝ ( 3 – 0 )

 

ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΝ

9.00-10.00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ 2*//* ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΠΡΑΧΑΜΙΟΥ ( 5 – 1 )

10.00-11.00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ 2 *//* ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ ( 6 – 3 )

11.00-12.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ TASTY*//*ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ ( 5 – 3 )

12.00-13.00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ *//* ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ( 11 – 8 )

13.00-14.00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ - ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ- ΔΕΡΜΑΤΟΣ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ *//* ΣΕΤΤΑ ( 3 – 0 )

14.00-15.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ ΑΕΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ*//*ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ( 3 – 0 )

15.00-16.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΜΕΤΑΛ*//*ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ PDS ( 3 – 0 )

16.00-17.00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) *//* ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ICAP ( 7 – 4 )

17.00-18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ*//*ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ( 3 – 0 )

 

 

 

 

 

 

 



Γραφτείτε!

Δώστε μας το email σας για να σας στέλνουμε
τα ενημερωτικά δελτία του Π.Α.ΜΕ.