Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Εκτύπωση

Συγκεντρωτικά αποτελέσματα ομίλων ΠΑΜΕ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Αποτελέσματα ομίλων

1oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Ριζοσπάστης

Καπερνιακός Αναβύσσου

3-0*

Εργαζόμενοι από τη Γουινέα

Πανεργατικός

16-0

2η Αγωνιστική 29/4

Ριζοσπάστης

Εργαζόμενοι από τη Γουινέα

0-3*

Καπερνιακός Αναβύσσου

Πανεργατικός

0-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Ριζοσπάστης

Πανεργατικός

2-9

Εργαζόμενοι από τη Γουινέα

Καπερνιακός Αναβύσσου

3-0*



2oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Maroucity United

Αλκαλικός Αστέρας

8-1

The Reds

Επιτροπή Ανέργων Α’ Αθήνας

3-4

2η Αγωνιστική 29/4

Maroucity United

The Reds

7-2

Αλκαλικός Αστέρας

Επιτροπή Ανέργων Α’ Αθήνας

0-3*

3η Αγωνιστική 6/5

Maroucity United

Επιτροπή Ανέργων Α’ Αθήνας

4-2

The Reds

Αλκαλικός Αστέρας

4-8



3oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων-Ποτών Αττικής

Μαγικές Γεύσεις

5-6

Οι μάστορες της μπάλας

Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ

3-0*

2η Αγωνιστική 29/4

Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων-Ποτών Αττικής

Οι μάστορες της μπάλας

0-3*

Μαγικές Γεύσεις

Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ

2-11

3η Αγωνιστική 6/5

Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων-Ποτών Αττικής

Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ

0-3*

Μαγικές Γεύσεις

Οι μάστορες της μπάλας

3-11



4oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Συπανικός

ΕΛΕΠΑ (2)

4-10

Λαϊκή επιτροπή Ιλίου

Στεάουα Κοκορετσίου

10-1

2η Αγωνιστική 29/4

Συπανικός

Λαϊκή επιτροπή Ιλίου

2-0

ΕΛΕΠΑ (2)

Στεάουα Κοκορετσίου

7-0

3η Αγωνιστική 6/5

Συπανικός

Στεάουα Κοκορετσίου

3-0*

Λαϊκή επιτροπή Ιλίου

ΕΛΕΠΑ (2)

3-3



5oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Bankchelona

Κεραυνός

6-2

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ

Κόκκινη Θύελλα

13-0

2η Αγωνιστική 29/4

Bankchelona

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ

5-5

Κεραυνός

Κόκκινη Θύελλα

0-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ

Κεραυνός

5-9

Bankchelona

Κόκκινη Θύελλα

3-0*



 

 



6oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Λογιστές Πειραιά

Εργαζόμενοι στον Παπαστράτο

3-0*

ΚΕΘΕΑ Διάβαση

Εργαζόμενοι Prometal

4-9

2η Αγωνιστική 29/4

Λογιστές Πειραιά

ΚΕΘΕΑ Διάβαση

0-7

Εργαζόμενοι στον Παπαστράτο

Εργαζόμενοι Prometal

0-3*

3η Αγωνιστική 6/5

ΚΕΘΕΑ Διάβαση

Εργαζόμενοι στον Παπαστράτο

3-0*

Λογιστές Πειραιά

Εργαζόμενοι Prometal

0-3*



7oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Σωματειακή επιτροπή εργαζομένων ICAP

Ανεργοτέλης

0-0*

Σπουδαστές ΙΕΚ «Ομήρου Πειραιά»

Γοργοπόδαροι

4-6

2η Αγωνιστική 29/4

Σωματειακή επιτροπή εργαζομένων ICAP

Σπουδαστές ΙΕΚ «Ομήρου Πειραιά»

3-13

Ανεργοτέλης

Γοργοπόδαροι

0-3*

3η Αγωνιστική 6/5

Σωματειακή επιτροπή εργαζομένων ICAP

Γοργοπόδαροι

8-4

Σπουδαστές ΙΕΚ «Ομήρου Πειραιά»

Ανεργοτέλης

9-4



8oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Ψάχτε τον δεύτερο

Καρπαζοεισπ-ΑΚΤΩΡ

7-4

Αναψυκτικοί

Αγώνας Ρήξη Ανακοπή

3-9

2η Αγωνιστική 29/4

Ψάχτε τον δεύτερο

Αναψυκτικοί

10-2

Καρπαζοεισπ-ΑΚΤΩΡ

Αγώνας Ρήξη Ανακοπή

3-3

3η Αγωνιστική 6/5

Ψάχτε τον δεύτερο

Αγώνας Ρήξη Ανακοπή

5-2

Καρπαζοεισπ-ΑΚΤΩΡ

Αναψυκτικοί

3-0*



9oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Το internet σέρνεται

Σπουδαστές ΑΕΝ

2-4

Αριστερόστροφα Κουμπούρια

ΛΕΚ

9-13

2η Αγωνιστική 29/4

Το internet σέρνεται

Αριστερόστροφα Κουμπούρια

3-4

Σπουδαστές ΑΕΝ

ΛΕΚ

7-13

3η Αγωνιστική 6/5

Το internet σέρνεται

ΛΕΚ

4-15

Αριστερόστροφα Κουμπούρια

Σπουδαστές ΑΕΝ

6-1



10oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Περιστέρι FC

AEL

10-0

Εργαζόμενοι Teleperfomance

Ο Μύτος της Αριάδνης

0-0*

2η Αγωνιστική 29/4

Περιστέρι FC

Εργαζόμενοι Teleperformance

11-0

AEL

Ο Μύτος της Αριάδνης

3-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Περιστέρι FC

Ο Μύτος της Αριάδνης

6-5

Εργαζόμενοι Teleperformance

AEL

0-3*





11oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Μπαρτσελιώμα

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Αθήνας

2-3

Εργαζόμενοι SSP

Φαρμακάδες

5-12

2η Αγωνιστική 29/4

Μπαρτσελιώμα

Εργαζόμενοι SSP

8-6

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Αθήνας

Φαρμακάδες

1-3

3η Αγωνιστική 6/5

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Αθήνας

Εργαζόμενοι SSP

3-0*

Φαρμακάδες

Μπαρτσελιώμα

4-3



12oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Γιουβέτσους

Εργαζόμενοι Κρεπερί Ρουμπίκ

3-6

Σελεtabies

Μπορούσια Δέρματος

9-8

2η Αγωνιστική 29/4

Γιουβέτσους

Σελεtabies

3-6

Εργαζόμενοι Κρεπερί Ρουμπίκ

Μπορούσια Δέρματος

2-6

3η Αγωνιστική 6/5

Γιουβέτσους

Μπορούσια Δέρματος

2-16

Σελεtabies

Εργαζόμενοι Κρεπερί Ρουμπίκ

9-5



13oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Kazan United

ARDS FC

5-7

Snow Kids

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ Nokia

6-1

2η Αγωνιστική 29/4

Kazan United

Snow Kids

3-4

ARDS FC

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ Nokia

8-12

3η Αγωνιστική 6/5

Kazan United

Σωματειακή επιτροπή ΣΕΤΗΠ Nokia

1-13

ARDS FC

Snow Kids

8-5



14oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Ακατάρτιστοι

Εμπόριο Παρτιζάνοι

9-10

Κώστας Βιδάλης

Betatzides

0-7

2η Αγωνιστική 29/4

Ακατάρτιστοι

Κώστας Βιδάλης

0-7

Εμπόριο Παρτιζάνοι

Betatzides

1-5

3η Αγωνιστική 6/5

Ακατάρτιστοι

Betatzides

0-0*

Εμπόριο Παρτιζάνοι

Κώστας Βιδάλης

0-9



15oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Εργαζόμενοι Goody’s-Everest

Γυπαετοί

0-0*

Γίδερπουλ

Υποστύλωμα και Γκόλ

1-6

2η Αγωνιστική 29/4

Εργαζόμενοι Goody’s-Everest

Γίδερπουλ

3-8

Γυπαετοί

Υποστύλωμα και Γκόλ

5-4

3η Αγωνιστική 6/5

Εργαζόμενοι Goody’s-Everest

Υποστύλωμα και Γκόλ

0-3*

Γίδερπουλ

Γυπαετοί

0-3*





16oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Σύλλογος εργαζομένων ΨΝΑ

Εργαζόμενοι L’Oreal

0-3*

Ουζουμπουριανοί

Αστέρας Νετρονίων

8-2

2η Αγωνιστική 29/4

Σύλλογος εργαζομένων ΨΝΑ

Ουζουμπουριανοί

0-3*

Εργαζόμενοι L’Oreal

Αστέρας Νετρονίων

3-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Σύλλογος εργαζομένων ΨΝΑ

Αστέρας Νετρονίων

3-0*

Ουζουμπουριανοί

Εργαζόμενοι L’Oreal

4-15



17oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Το Κλειδί του Γκόλ

Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α

9-4

Επιτροπή νέων εργαζομένων και ανέργων 7ου διαμερίσματος

Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής-Βύρωνα-Ζωγράφου

9-4

2η Αγωνιστική 29/4

Το Κλειδί του Γκόλ

Επιτροπή νέων εργαζομένων και ανέργων 7ου διαμερίσματος

9-2

Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α

Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής-Βύρωνα-Ζωγράφου

8-1

3η Αγωνιστική 6/5

Το Κλειδί του Γκόλ

Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής-Βύρωνα-Ζωγράφου

10-4

Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α

Επιτροπή νέων εργαζομένων και ανέργων 7ου διαμερίσματος

11-9



18oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Λος Πιστολέρος

Άμπαλοι

5-3

Oranje

Επιτροπή Αγώνα εργαζομένων ΕΥΔΑΠ

6-9

2η Αγωνιστική 29/4

Λος Πιστολέρος

Oranje

3-7

Άμπαλοι

Επιτροπή Αγώνα εργαζομένων ΕΥΔΑΠ

12-2

3η Αγωνιστική 6/5

Λος Πιστολέρος

Επιτροπή Αγώνα εργαζομένων ΕΥΔΑΠ

6-4

Άμπαλοι

Oranje

1-6



19oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

The Daltons

Καρπάτοι

1-6

Εργαζόμενοι ΑΦΟΙ Βλάχου

Baristaνοντας τους παίκτες

6-2

2η Αγωνιστική 29/4

The Daltons

Εργαζόμενοι ΑΦΟΙ Βλάχου

4-5

Καρπάτοι

Baristaνοντας τους παίκτες

11-1

3η Αγωνιστική 6/5

Baristaνοντας τους παίκτες

The Daltons

0-3*

Εργαζόμενοι ΑΦΟΙ Βλάχου

Καρπάτοι

2-11



20oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Μπαλαδόροι

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Θριασίου

6-4

Λαϊκή Επιτροπή Φυλής

Εργαζόμενοι Wind

3-3

2η Αγωνιστική 29/4

Μπαλαδόροι

Λαϊκή Επιτροπή Φυλής

9-3

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Θριασίου

Εργαζόμενοι Wind

3-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Συνδικάτο Μετάλλου παράρτημα Θριασίου

Λαϊκή Επιτροπή Φυλής

3-0*

Μπαλαδόροι

Εργαζόμενοι Wind

0-3*



 

 



21oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

ΣΥΑΤ

Woodcastle

6-1

Metallica Πειραιά

Εργαζόμενοι στις ασφαλιστικές εταιρείες

4-3

2η Αγωνιστική 29/4

ΣΥΑΤ

Metallica Πειραιά

2-1

Woodcastle

Εργαζόμενοι στις ασφαλιστικές εταιρείες

3-0*

3η Αγωνιστική 6/5

Εργαζόμενοι στις ασφαλιστικές εταιρείες

ΣΥΑΤ

4-10

Metallica Πειραιά

Woodcastle

21-0



22oς Όμιλος

1η Αγωνιστική 22/4

Σουρεάλ Μαδρίτης

ΕΛΕΠΑ

3-0*

Βραχυκύκλωμα

Το ΠΑΜΕ το γράμμα

3-0*

2η Αγωνιστική 29/4

Σουρεάλ Μαδρίτης

Βραχυκύκλωμα

5-1

ΕΛΕΠΑ

Το ΠΑΜΕ το γράμμα

6-3

3η Αγωνιστική 6/5

Βραχυκύκλωμα

ΕΛΕΠΑ

2-3

Το ΠΑΜΕ το γράμμα

Σουρεάλ Μαδρίτης

0-3



Η Γραμματεία Νέων

 

Γραφτείτε!

Δώστε μας το email σας για να σας στέλνουμε
τα ενημερωτικά δελτία του Π.Α.ΜΕ.