Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Εκτύπωση

Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής 12ου Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής την Κυριακή 29 Απριλίου, στα γήπεδα του Ιλίου, του Ρουφ, του Ταύρου, του Περισσού, της Πετρούπολης και τα Βοτσαλάκια. Παρόλη τη ζέστη οι ομάδες φάνηκε να ευχαριστήθηκαν τους μεταξύ τους αγώνες και συνέχισαν να διατηρούν το φιλικό κλίμα που υπάρχει στα γήπεδα ήδη από την 1η αγωνιστική.

Ξεχώρισε βέβαια αυτήν την Κυριακή η παρουσία φίλαθλων στα γήπεδα που δίναν αγωνιστικό και ταυτοχρονα χιουμοριστικώ τόνο με τα πειράγματα στις ομάδες τους.

 

Αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικήςΑποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

 

Όμιλος 1

«Ριζοσπάστης» - Εργαζόμενοι από τη Γουινέα: 0-3

«Καπερναριακός Ανάβυσσου» (Σπουδαστές στο Μαγειρικό Τμήμα ΙΕΚ Αναβύσσου) - «Πανεργατικός»(Φοιτητικός Σύλλογος ΦΜΣ): 0-0

 

Όμιλος 2

«Maroucity United» (Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου) - «Τhe REDS» (Σύλλογος Φοιτητών Ιστορικού - Αρχαιολογικού) : 7-2

«Αλκαλικός Αστέρας» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας) -- Επιτροπή Ανέργων Α' Αθήνας: 0-3

 

Όμιλος 3

Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων - Ποτών Αττικής - «Οι Μάστορες της Μπάλας» (Πολιτικοί Μηχανικοί - ΕΜΠ): 0-3

«Μαγικές Γεύσεις»(Εργαζόμενοι στον Επισιτισμό) - Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ: 2-11

 

Όμιλος 4

«Συπανικός» (Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής) -Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου: 2-0

ΕΛΕΠΑ 2 - «Στεάουα Κοκορετσιού» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων - Ανέργων 2ου Διαμερίσματος Αθηνών): 7-0

 

Όμιλος 5

«Bankchelona»(Κλαδικό Σωματείο Χρηματοπιστωτικού) - Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ: 5-5

«Κεραυνός»(Συνδικάτο Ενέργειας) - «Κόκκινη θύελλα» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων Κυψέλης):0-0

 

Όμιλος 6

Λογιστές Πειραιά (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής - Παράρτημα Πειραιά) - ΚΕΘΕΑ «Διάβαση»: 0-7

Εργαζόμενοι στον «Παπαστράτο» - Εργαζόμενοι «PROMETAL»: 0-3

 

Όμιλος 7

Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων ICAP - Σπουδαστές ΙΕΚ «ΟΜΗΡΟΥ Πειραιά»: 3-13

«Ανεργοτέλης»(Νέοι Εργαζόμενοι και Άνεργοι από το Γαλάτσι) -«Γοργοπόδαροι»(Εργαζόμενοι στην εκτυπωτική εταιρεία «Diamond Print»): 0-3

 

Όμιλος 8

«Ψάχτε τον δεύτερο» (Εργατικό Κέντρο Λαυρίου) --«Αναψυκτικοί»(Σπουδαστές ΙΕΚ Αγίου Δημητρίου): 10-2

«Καρπαζοεισπρ-ΑΚΤΩΡ»(Εργαζόμενοι ΑΚΤΩΡ) -«Αγώνας Ρήξη Ανακοπή» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας): 3-3

 

Όμιλος 9

«Tο Internet σέρνεται»(Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων) -«Αριστερόστροφα Κουμπούρια»(Λαϊκή Επιτροπή Κορυδαλλού): 3-4

Σπουδαστές ΑΕΝ - ΛΕΚ (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας): 7-13

 

Όμιλος 10

«Περιστέρι FC» - Εργαζόμενοι «TELEPERFORMANCE»: 11-0

«ΑΕL (Αθλητική Ένωση LG)»(Εργαζόμενοι LG) - «Ο Μύτος της Αριάδνης» (Εργαζόμενοι στην Κλινική Αποκατάστασης και Αποθεραπείας «Θησέας»): 3-0

 

Όμιλος 11

«Μπαρτσελιώμα»(Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής) -Εργαζόμενοι SSP (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων SSP): 8-6

Συνδικάτο Μετάλλου, Παράρτημα Αθήνα - «Φαρμακάδες»(Συνδικάτο Εργαζομένων Φαρμάκου - Καλλυντικού Αθήνας: 1-3

 

Όμιλος 12

«Γιουβέτσους»(Σωματειακή Επιτροπή «E VALUE») -«Σελεtabies»(Φοιτητές ΑΣΠΑΙΤΕ): 3-6

Εργαζόμενοι «Κρεπερί Ρούμπικ»- «Μπορούσια Δερματος»(Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού – Δέρματος): 2-6

 

Όμιλος 13

«Καζάν United» (Λαϊκή Επιτροπή Περάματος) -«Snow Kids»(Συνοικία Διονύσου): 3-4

«ARDS F.C.» (Επιτροπή Αγώνα Φοιτητών Ιατρικής Αθήνας) - Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «ΝΟΚΙΑ»: 8-12

 

Όμιλος 14

«Ακατάρτιστοι»(Σπουδαστές ΙΕΚ Χαϊδαρίου) - «Κώστας Βιδάλης»(ΠΑΜΕ Τύπου και ΜΜΕ): 0-7

«Εμπόριο Παρτιζάνοι» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας) - «Betatzides» (Εργαζόμενοι στην εταιρεία Πληροφορικής «Openbet»): 1-5

 

Όμιλος 15

Εργαζόμενοι «Goody's» - «Everest» (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων στα «Goody's» - «Everest») -«Γίδερπουλ»(Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων στα Πατήσια): 3-8

«Γυπαετοί»(Σωματείο Εργαζομένων «NEWREST») -«Υποστύλωμα και Γκολ»(Φοιτητές ΕΜΠ): 5-4

 

Όμιλος 16

Σύλλογος Εργαζομένων ΨΝΑ(Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής) -«Ουzoymπουριανοί»(Συνδικάτο Οικοδόμων Αθήνας - Παράρτημα Πειραιά): 0-3

Εργαζόμενοι «L' OREAL» - «Αστέρας Νετρονίων»(Φοιτητές Φυσικού Αθήνας): 3-0

 

Όμιλος 17

«Το Κλειδί του Γκολ» (Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος) - Επιτροπή Νέων Εργαζόμενων και Ανέργων 7ου Διαμερίσματος: 9-2

ΣΕΙΥΓΑ (Σωματείο Εργαζομένων Ιδιωτικής Υγείας) -Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής - Βύρωνα - Ζωγράφου: 8-1

 

Όμιλος 18

«Λος Πιστολέρος»(Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής) --«ORANJE» (Εργαζόμενοι «INTERAMERICAN - ANYTIME»): 3-7

«Αμπαλοι» (Νίκαια) -- Επιτροπή Αγώνα Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ: 12-2

 

Όμιλος 19

«The Daltons»(Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας) --Εργαζόμενοι «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ»: 4-5

«Καρπάτοι»(Εργαζόμενοι από Ουκρανία) - «Baristaνοντας τους παίκτες»(Επιτροπή Νέων Συνδικάτου Επισιτισμού): 11-1

 

Όμιλος 20

«Mπαλαδόροι» (Σπουδαστές στο Δ. ΙΕΚ Χαλανδρίου) -Λαϊκή Επιτροπή Φυλής: 9-3

Συνδικάτο Μετάλλου, Παράρτημα Θριασίου - Εργαζόμενοι «WIND»: 3-0

 

Όμιλος 21

ΣΥΑΤ(Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων) - «Metallica Πειραιά»(Συνδικάτο Μετάλλου Παράρτημα Πειραιά): 2-1

«Wood Castle»(Συνδικάτο Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής) - Εργαζόμενοι στις Ασφαλιστικές Εταιρείες: 3-0

 

Όμιλος 22

«Σουρεάλ Μαδρίτης»(Φοιτητές ΤΕΙ Πειραιά) - «Βραχυκύκλωμα»(Συνδικάτο Ηλεκτρολόγων Νομού Αττικής): 5-1

ΕΛΕΠΑ (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής) -«To "ΠΑΜΕ" το γράμμα» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Ν. Αττικής): 6-3

 

 

 

Η Γραμματεία Νέων

 

Γραφτείτε!

Δώστε μας το email σας για να σας στέλνουμε
τα ενημερωτικά δελτία του Π.Α.ΜΕ.