Εκτύπωση

Το τουρνουά ποδοσφαίρου συνεχίζεται την επόμενη Κυριακή

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Το τουρνουά ποδοσφαίρου συνεχίζεται την επόμενη Κυριακή
Το τουρνουά του ΠΑΜΕ συνεχίζεται την επόμενη Κυριακή 29 Μάη        ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 29/5/2016  ΙΛΙΟΝ:  12:00 ΣΕΤΗΠ-Λαϊκή Επιτροπή Ίλιον  13:00 L’OREAL – Συνδικάτο Χημικής Βιομηχανίας  14:00 Σωματείο ΕΒΓΑ 2 –Ομάδα εργαζομένων από το Αφγανιστάν  15:00 Σωματείο Εργαζομένων στην Κατασκευή ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ- Εργαζόμενοι στα Super Market   ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ:  12:00 Συνδικάτο Μετάλλου και Ναυπηγικής Βιομηχανίας Ελλάδας ( Παράρτημα Ελευσίνας) – Σωματείο ΕΒΓΑ 1  13:00 Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου – Εργαζόμενοι στον ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ  14:00 Επιχειρησιακό Σωματείο TASTY – Ένωση Λογιστών Αθήνας-Πειραιά  15:00...
Εκτύπωση

Πρόγραμμα Τουρνουά των 16

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Πρόγραμμα Τουρνουά των 16
ΙΛΙΟΝ 12:00 ΣΕΤΗΠ - Λαϊκή Επιτροπή Ίλιον 13:00 L' OREAL - Συνδικάτο Χημικής Βιομηχανίας 14:00 Σωματείο ΕΒΓΑ 2 - Ομάδα εργαζομένων από το Αφγανιστάν 15:00 Σωματείο Εργαζομένων στην Κατασκευή ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ - Εργαζόμενοι στα SUPER MARKET   ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 12:00 Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής και Ναυπηγικής Βιομηχανίας Ελλάδας (Παράρτημα Ελευσίνας) - Σωματείο ΕΒΓΑ 1 13:00 Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου - Εργαζόμενοι στον ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ 14:00 Επιχειρησιακό Σωματείο TASTY - Ένωση Λογιστών Αθήνας – Πειραιά 15:00 Σωματείο NEWREST - ΧΩΡΙΑ SOS...
Εκτύπωση

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του τουρνουά ποδοσφαίρου

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του τουρνουά ποδοσφαίρου
Ολοκληρώθηκε η 3η αγωνιστική του Εργατικού Τουρνουά του ΠΑΜΕ. Τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:  ΊΛΙΟΝ ΑΣΠΑΙΤΕ 2 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ: 0 - 3 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (παράρτημα Βύρωνα-Καισαριανή-Ζωγράφου): 3 - 0 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ 2 - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 2: 0 - 3 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στην ELCO: 3 - 6 ΣΩΜΑΤΕΙΟ NEWREST - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΤΗΣ 360 CONNECT: 12 - 6  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΧΗΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ): 1...
Εκτύπωση

Οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση ως νικητές των ομίλων

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση ως νικητές των ομίλων
Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή 15 Μάη τα παιχνίδια των 16 ομίλων του Εργατικού Τουρνουά του ΠΑΜΕ. Με βάση τον κανονισμό που έχουμε και συζητήσαμε με τους υπεύθυνους των ομάδων την ημέρα της κλήρωσης, οι ομάδες που περνάνε είναι 1 από κάθε όμιλο με τις περισσότερες νίκες. Σε περίπτωση ίσων νικών περνάει η ομάδα με τα περισσότερα γκολ. Από εδώ κι έπειτα τα παιχνίδια θα είναι νοκ άουτ μέχρι τον τελικό που θα μείνουν δύο ομάδες. Σε περίπτωση ισοπαλίας στους αγώνες νοκ άουτ, θα υπάρχει κατ' ευθείαν διαδικασία πέναλντι.   Οι ομάδες που περνάνε είναι οι εξής:   1. ΣΕΤΗΠ 2. Συνδικάτο Μετάλλου...
Εκτύπωση

Το πρόγραμμα για το τουρνουά ποδοσφαίρου για την Κυριακή 15 Μάη

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Το πρόγραμμα για το τουρνουά ποδοσφαίρου για την Κυριακή 15 Μάη
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 15/05/2016 ΙΛΙΟΝ 12:00 ΑΣΠΑΙΤΕ 2 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ  13:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (παράρτημα Βύρωνα-Καισαριανή-Ζωγράφου) 14:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ 2 - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 2  15:00 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στην ELCO  16:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ NEWREST - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΤΗΣ 360  CONNECT  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 9:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΧΗΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ      ΑΘΗΝΑΣ)  10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ    ...