Εκτύπωση

Το πρόγραμμα για το τουρνουά ποδοσφαίρου για την Κυριακή 15 Μάη

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 15/05/2016

ΙΛΙΟΝ

12:00 ΑΣΠΑΙΤΕ 2 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ 

13:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (παράρτημα Βύρωνα-Καισαριανή-Ζωγράφου)

14:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ 2 - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 2 

15:00 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στην ELCO 

16:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ NEWREST - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΤΗΣ 360  CONNECT 

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΧΗΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ      ΑΘΗΝΑΣ) 

10:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ     (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) - ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ 

11:00 ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΟΤΕ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ 

12:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΝΑΥΠΗΓΟΞΥΛΟΥΡΓΩΝ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΤΑ  

13:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ - HILTON

14:00 FORTHNET - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΑ SUPER MARKET

15:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΧΡΩΜΟΔΟΜΗΣ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟΥ-ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ Κ ΣΥΝ/ΦΩΝ ΕΠΑΓ/ΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ- Κ ΝΗΣΩΝ

ΘΗΣΕΙΟ

9:00 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

10:00 ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - L’ OREAL 

11:00 ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΟΥ ΕΠΙΣΣΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑSTY 

12:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΠΙΣΣΙΤΙΣΜΟΥ / ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΧΗΜΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ 

13:00 ΕΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ - ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΥΡΩΝΑ 

14:00 ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΧΩΡΙΑ SOS Ελαιώνας 

15:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΟΝΕ - ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ     

16:00 ΕΡΓΟΤΑΞΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Κ.Π.Ι.Σ.Ν - ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΗ ΝΟΚΙΑ 

ΡΟΥΦ

9:00 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ - ΣΕΜΙΣΕΑ 

10:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ - WIND 

11:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΕΤΗΠ 

12:00 ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ 2 - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 

13:00 ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ - ΣΤΕΓΗ PLUS ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΑΣΥΛΟ 

14:00 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ - ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 

15:00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΟΤΩΝ - ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 

ΑΙΓΑΛΕΩ

12:00 ΕΥΔΑΠ - ΑΣΠΑΙΤΕ 1 

13:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 1 - ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 

14:00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΟΤΕ 

15:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στον ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΛΩΣΤ/ΓΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ 

16:00 ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΝΕΣΤΛΕ