Εκτύπωση

Πρόγραμμα για το τουρνουά ποδοσφαίρου για 17 Απρίλη

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

ΙΛΙΟΝ

 12:00 FORTHNET - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ

 13:00 ΕΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ - L’ OREAL

 14:00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 2

 15:00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΝ 2 - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (παράρτημα Βύρωνα-Καισαριανή-Ζωγράφου)

 16:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ NEWREST - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στην ELCO

 17:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΟΝΕ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΝΕΣΤΛΕ

  

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

9:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) - ΣΕΤΗΠ

 10:00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ   ΑΘΗΝΑΣ)

 11:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ     (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) - ΑΣΠΑΙΤΕ 1

 12:00 ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ     

 13:00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΙΛΙΟΝ - WIND

 14:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΝΑΥΠΗΓΟΞΥΛΟΥΡΓΩΝ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΧΗΜΙΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ

 15:00 ΑΣΠΑΙΤΕ 2 - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΑ SUPER MARKET

 

ΘΗΣΕΙΟ

9:00 ΚΕΘΕΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ - ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΥΡΩΝΑ

 10:00 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ -   ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑSTY

 11:00 ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ  ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ - ΣΕΜΙΣΕΑ

 12:00 ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ / ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΤΑ  

 13:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ στον ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ - HILTON

 14:00 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ - ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

 15:00  ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ- ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟΥ-ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ Κ ΣΥΝ/ΦΩΝ ΕΠΑΓ/ΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ- Κ ΝΗΣΩΝ

 

ΡΟΥΦ

9:00 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΒΓΑ 1 - ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 10:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ - ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΛΩΣΤ/ΓΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ

 11:00 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟ ΤΗΣ 360  CONNECT

 12:00 ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ ΕΞΑΝΤΑΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 13:00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ - ΣΤΕΓΗ PLUS  ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΩΝ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΑΙΤΟΥΝΤΩΝ ΑΣΥΛΟ

 14:00 ΕΥΔΑΠ - ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

 15:00  ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ 2 - ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

 

ΑΙΓΑΛΕΩ

12:00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΟΤΩΝ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΟΤΕ

 13:00 ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΟΤΕ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΗ ΝΟΚΙΑ

 14:00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΧΡΩΜΟΔΟΜΗΣ - ΧΩΡΙΑ SOS Ελαιώνας

 15:00 ΕΡΓΟΤΑΞΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Κ.Π.Ι.Σ.Ν. - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ

 16:00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ-ΠΕΙΡΑΙΑ -ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ