Εκτύπωση

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή 6 Μαΐου οι αγώνες της πρώτης φάσης των ομίλων του 12ου Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 5χ5 του ΠΑΜΕ. Στην επόμενη φάση προκρίνονται οι 22 πρώτες καλύτερες ομάδες των ομίλων και οι 10 καλύτερες δεύτερες.

Οι αγώνες της φάσης των 32 θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 13 Μαΐου.

Όμιλος 1

«Ριζοσπάστης» - «Πανεργατικός»(Φοιτητικός Σύλλογος ΦΜΣ): 2-9

«Καπερναριακός Ανάβυσσου» (Σπουδαστές στο Μαγειρικό Τμήμα ΙΕΚ Αναβύσσου) - Εργαζόμενοι από τη Γουινέα: 0-3

 

Όμιλος 2

«Maroucity United» (Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου) - Επιτροπή Ανέργων Α' Αθήνας : 4-2

«Τhe REDS» (Σύλλογος Φοιτητών Ιστορικού - Αρχαιολογικού) - «Αλκαλικός Αστέρας» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας) : 4-8

 

Όμιλος 3

Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων - Ποτών Αττικής - Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ: 0-3

«Μαγικές Γεύσεις»(Εργαζόμενοι στον Επισιτισμό) -  «Οι Μάστορες της Μπάλας» (Πολιτικοί Μηχανικοί - ΕΜΠ): 3-11

 

Όμιλος 4

«Συπανικός» (Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής)-«Στεάουα Κοκορετσιού» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων - Ανέργων 2ου Διαμερίσματος Αθηνών): 3-0

ΕΛΕΠΑ 2 - Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου : 3-3

Όμιλος 5

«Bankchelona»(Κλαδικό Σωματείο Χρηματοπιστωτικού) -«Κόκκινη θύελλα» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων Κυψέλης) : 3-0

 Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ - «Κεραυνός»(Συνδικάτο Ενέργειας) : 5-9

Όμιλος 6

Λογιστές Πειραιά (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής - Παράρτημα Πειραιά) - Εργαζόμενοι «PROMETAL» : 0-3

ΚΕΘΕΑ «Διάβαση»- Εργαζόμενοι στον «Παπαστράτο» : 3-0

Όμιλος 7

Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων ICAP - «Γοργοπόδαροι»(Εργαζόμενοι στην εκτυπωτική εταιρεία «Diamond Print») : 8-4

Σπουδαστές ΙΕΚ «ΟΜΗΡΟΥ Πειραιά» - «Ανεργοτέλης»(Νέοι Εργαζόμενοι και Άνεργοι από το Γαλάτσι) 9-4

 Όμιλος 8

«Ψάχτε τον δεύτερο» (Εργατικό Κέντρο Λαυρίου) - «Αγώνας Ρήξη Ανακοπή» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας) : 5-2

«Αναψυκτικοί»(Σπουδαστές ΙΕΚ Αγίου Δημητρίου) - «Καρπαζοεισπρ-ΑΚΤΩΡ»(Εργαζόμενοι ΑΚΤΩΡ) : 0-3

 Όμιλος 9

«Tο Internet σέρνεται»(Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων) - ΛΕΚ (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας) :4-15

«Αριστερόστροφα Κουμπούρια»(Λαϊκή Επιτροπή Κορυδαλλού) - Σπουδαστές ΑΕΝ : 6-1

 Όμιλος 10

«Περιστέρι FC» -«Ο Μύτος της Αριάδνης» (Εργαζόμενοι στην Κλινική Αποκατάστασης και Αποθεραπείας «Θησέας») :6-5

 Εργαζόμενοι «TELEPERFORMANCE» - «ΑΕL (Αθλητική Ένωση LG)»(Εργαζόμενοι LG) :0-3

 Όμιλος 11

«Μπαρτσελιώμα»(Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής)-«Φαρμακάδες»(Συνδικάτο Εργαζομένων Φαρμάκου - Καλλυντικού Αθήνας) : 3-4

Εργαζόμενοι SSP (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων SSP) - Συνδικάτο Μετάλλου, Παράρτημα Αθήνα : 0-3

 Όμιλος 12

«Γιουβέτσους»(Σωματειακή Επιτροπή «E VALUE») - «Μπορούσια Δερματος»(Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού – Δέρματος) 2-16

«Σελεtabies»(Φοιτητές ΑΣΠΑΙΤΕ) - Εργαζόμενοι «Κρεπερί Ρούμπικ» 9-5

 Όμιλος 13

«Καζάν United» (Λαϊκή Επιτροπή Περάματος) - Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «ΝΟΚΙΑ» : 1-13

«Snow Kids»(Συνοικία Διονύσου) - «ARDS F.C.» (Επιτροπή Αγώνα Φοιτητών Ιατρικής Αθήνας) : 5-8

 Όμιλος 14

«Ακατάρτιστοι»(Σπουδαστές ΙΕΚ Χαϊδαρίου) - «Betatzides» (Εργαζόμενοι στην εταιρεία Πληροφορικής «Openbet»): δεν ολοκληρώθηκε λόγω βροχής

 «Κώστας Βιδάλης»(ΠΑΜΕ Τύπου και ΜΜΕ) - «Εμπόριο Παρτιζάνοι» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας) : δεν ολοκληρώθηκε λόγω βροχής

 Όμιλος 15

Εργαζόμενοι «Goody's» - «Everest» (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων στα «Goody's» - «Everest») - «Υποστύλωμα και Γκολ»(Φοιτητές ΕΜΠ) :0-3

«Γίδερπουλ»(Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων στα Πατήσια) - «Γυπαετοί»(Σωματείο Εργαζομένων «NEWREST») : 0-3

 Όμιλος 16

Σύλλογος Εργαζομένων ΨΝΑ(Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής) -«Αστέρας Νετρονίων»(Φοιτητές Φυσικού Αθήνας) : 3-0

«Ουzoymπουριανοί»(Συνδικάτο Οικοδόμων Αθήνας - Παράρτημα Πειραιά) - Εργαζόμενοι «L' OREAL» : 4-15

 Όμιλος 17

«Το Κλειδί του Γκολ» (Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος) - Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής - Βύρωνα – Ζωγράφου : 10-4

Επιτροπή Νέων Εργαζόμενων και Ανέργων 7ου Διαμερίσματος - ΣΕΙΥΓΑ (Σωματείο Εργαζομένων Ιδιωτικής Υγείας) : 9-11

 Όμιλος 18

«Λος Πιστολέρος»(Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής) - Επιτροπή Αγώνα Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ: 6-4

«ORANJE» (Εργαζόμενοι «INTERAMERICAN - ANYTIME») -«Αμπαλοι» (Νίκαια) : 6-1

 Όμιλος 19

«The Daltons»(Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας) -«Baristaνοντας τους παίκτες»(Επιτροπή Νέων Συνδικάτου Επισιτισμού) : 3-0

Εργαζόμενοι «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ» - «Καρπάτοι»(Εργαζόμενοι από Ουκρανία) : 2-11

 Όμιλος 20

«Mπαλαδόροι» (Σπουδαστές στο Δ. ΙΕΚ Χαλανδρίου) - Εργαζόμενοι «WIND»: 0-3

Λαϊκή Επιτροπή Φυλής - Συνδικάτο Μετάλλου, Παράρτημα Θριασίου : 0-3

 Όμιλος 21

ΣΥΑΤ(Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων) - Εργαζόμενοι στις Ασφαλιστικές Εταιρείες: 10-4

 «Metallica Πειραιά»(Συνδικάτο Μετάλλου Παράρτημα Πειραιά) - «Wood Castle»(Συνδικάτο Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής) :21-0

 Όμιλος 22

«Σουρεάλ Μαδρίτης»(Φοιτητές ΤΕΙ Πειραιά) -«To "ΠΑΜΕ" το γράμμα» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Ν. Αττικής) : 3-0

 «Βραχυκύκλωμα»(Συνδικάτο Ηλεκτρολόγων Νομού Αττικής) - ΕΛΕΠΑ (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής) : 2-3



 

 Η Γραμματεία Νέων