Εκτύπωση

Το πρόγραμμα αγώνων της 1ης Αγωνιστικής στις 22.4.18

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Μπες στο παιχνίδι για το παρόν

και το μέλλον που μας αξίζει.

Οργανώσου στο σωματείο σου!”

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 22.4.18

 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10.00 «ΣΥΠΑNΙΚΟΣ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) – ΕΛΕΠΑ (2).

11.00«BANKCHELONA» (ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ) – «ΚΕΡΑΥΝΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ).

12.00 «ΣΕΛΕTABIES» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΣΠΑΙΤΕ) – «ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ - ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ - ΔΕΡΜΑΤΟΣ)

13.00«ΑΚΑΤΑΡΤΙΣΤΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ) – «ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΑΡΤΙΖΑΝΟΙ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ).

14.00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΥΛΗΣ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «WIND»

15.00 «ΣΟΥΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ) – «ΕΛΕΠΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

16.00 «ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ) – «TO "ΠΑΜΕ" ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ).

17.00«ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ "GOODY'S" - "EVEREST"» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ «GOODY'S» - «EVEREST») – «ΓΥΠΑΕΤΟΙ» ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «NEWREST»



ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ

10.00 ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «PROMETAL»

11.00 «ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ GOAL»(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ) – «Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α»(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ)

 

12.00 «TΟ INTERNET ΣΕΡΝΕΤΑΙ» (Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων) – ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΑΕΝ

13.00 «ΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ»(ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕΜΠ)) – ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ΕΒΓΑ»

14.00 «ORANJE»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «INTERAMERIKAN» - «ANYTIME») – ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΥΔΑΠ

15.00«ΛΟΣ ΠΙΣΤΟΛΕΡΟΣ»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ) – «ΑΜΠΑΛΟΙ» (ΝΙΚΑΙΑ)



ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ

9.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ SSP (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ SSP) – «ΦΑΡΜΑΚΑΔΕΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΥ - ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)

10.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΟΥΙΝΕΑ – «ΠΑΝΕΡΓΑΤΙΚΟΣ» (ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΜΣ)

11.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ» – «BARISTAΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ).

12.00 ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΑ - ΠΟΤΑ – «ΜΑΓΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟ

13.00 «ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) – «ΛΕΚ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)



ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ

10.00 «ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ «ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ».

11.00«ΨΑΧΤΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ» (ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΥΡΙΟΥ) – «ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡ-ΑΚΤΩΡ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΚΤΩΡ»)

12.00«ΚΑΖΑΝ UNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ) – «ARDSFC» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ).

13.00«ΟΥZOYMΠΟΥΡΙΑΝΟΙ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) – «ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΤΡΟΝΙΩΝ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)

14.00 «METALLICA ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) -- ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ



ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

10.00«MΑROUCITYUNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) – «ΑΛΚΑΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)

11.00 «ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ «E-VALUE») – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΚΡΕΠΕΡΙ ΡΟΥΜΠΙΚ»

12.00 ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ICAP» – «ΑΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ» (ΝΕΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ).

13.00«ΣΥΑΤ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ) – «WOODCASTLE»(ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ)

14.00«ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ) – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ

15.00 «SNOWKIDS» (ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΥ) – «ΣΕ ΣΕΤΗΠ "ΝΟΚΙΑ"» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΕΤΗΠ ΣΤΗ "ΝΟΚΙΑ").

16.00 «ΓΙΔΕΡΠΟΥΛ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ ΣΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ) – «ΥΠΟΣΤΗΛΩΜΑ ΚΑΙ ΓΚΟΛ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΜΠ)

17.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «TELEPERFORMANCE» – «Ο ΜΥΤΟΣ ΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗΣ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ «ΘΗΣΕΑΣ»).

18.00 ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ «ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ» – «ΓΟΡΓΟΠΟΔΑΡΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ «DIAMONDPRINT»)

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ

10.00 «THEDALTONS» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – «ΚΑΡΠΑΤΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ)

11.00 ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΥ – «ΣΤΕΑΟΥΑ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙΟΥ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ - ΑΝΕΡΓΩΝ 2ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ).

12.00 «ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ FC» – «ΑΕL (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ "LG")» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «LG»).

13.00 «ΚΩΣΤΑΣ ΒΙΔΑΛΗΣ» ( ΠΑΜΕ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΜΜΕ) – «BETATZIDES»(Εργαζόμενοι στην εταιρεία πληροφορικής «Openbet»).

14.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΨΝΑ (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής) – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «L' OREAL»

15.00 «MΠΑΛΑΔΟΡΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ Δ. ΙΕΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) – ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΘΡΙΑΣΙΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

11.00 «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ» – «ΚΑΠΕΡΝΑΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΕΚ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ)

12.00«ΤΗΕ REDS» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ) – ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΕΡΓΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ

13.00 ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΟ ΔΜ ΟΤΕ – «ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ).

14.00 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ 7ουΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ – ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

15.00 «ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) – «ΑΓΩΝΑΣ ΡΗΞΗ ΑΝΑΚΟΠΗ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ)

 

 

 

 

Η Γραμματεία Νέων