Εκτύπωση

Η Κλήρωση των Ομίλων του 12ου Εργατικού Πρωταθλήματος 5Χ5 του ΠΑΜΕ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

Με το ρεκόρ των 88 ομάδων και με μηνύματα αλληλεγγύης προς τον λαό της Παλαιστίνης ξεκινάει φέτος το 12ο Εργατικό Τουρνουά Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ.

Εκατοντάδες νέοι εργαζόμενοι από διαφορετικούς κλάδους για ακόμα μια χρονιά συναντιούνται και φωνάζουν:

Μπες στο παιχνίδι για το παρόν και το μέλλον που μας αξίζει.

Οργανώσου στο σωματείο σου!”

Κατά την τελετή έναρξης του 12ου Εργατικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕ η οποία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 15 Απριλίου στο γήπεδο «Τ. Χαραλαμπίδης» του Δήμου Χαϊδαρίου, τις θέσεις τους στον αγωνιστικό χώρο πήραν οι ομάδες "Ένωση Παλαιστινίων Φοιτητών Αθήνας" και "Νέων Εργαζομένων" για τον εναρκτήριο φιλικό αγώνα του τουρνουά κρατώντας πανό «Οι Ιμπεριαλιστές τη Γη Ξαναμοιράζουν-Με των Λαών το Αίμα τα Σύνορα Χαράζουν». Νικήτρια ομάδα αναδείχθηκε με σκορ 2 – 0 η “Ένωση Παλαιστινίων Φοιτητών Αθήνας”!

Μετά το τέλος του αγώνα, έγινε η παρουσίαση των 88 ομάδων και η κλήρωση για την 1η φάση των ομίλων η οποία ξεκινάει την Κυριακή 22 Απριλίου. Η 1η φάση θα αποτελείται από 22 ομίλους των 4 ομάδων. Σ' αυτή τη φάση η κάθε ομάδα θα παίξει από μια φορά με τις υπόλοιπες ομάδες του ομίλου της. Μετά το πέρας της φάσης των ομίλων οι 22 πρώτες ομάδες σε βαθμολογία του κάθε ομίλου και οι 10 δεύτερες καλύτερες του κάθε ομίλου προκρίνονται απευθείας στην επόμενη φάση του τουρνουά. Μετά την πρώτη φάση οι αγώνες θα είναι knockout.

Παρακάτω παρατίθενται οι όμιλοι όπως προέκυψαν μετά την κλήρωση. Οι ώρες και τα γήπεδα που θα διεξαχθούν οι αγώνες θα ανακοινωθούν αύριο με νέο Δελτίο Τύπου.



Όμιλος 1

«ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ»

«ΚΑΠΕΡΝΑΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΕΚ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΟΥΙΝΕΑ.

«ΠΑΝΕΡΓΑΤΙΚΟΣ» (ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΜΣ)



Όμιλος 2

«MΑROUCITYUNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)

«ΑΛΚΑΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)

«ΤΗΕ REDS» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ)

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΕΡΓΩΝ Α' ΑΘΗΝΑΣ



Όμιλος 3

ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΟΦΙΜΑ - ΠΟΤΑ

«ΜΑΓΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟ)

«ΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ»(ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕΜΠ))

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ΕΒΓΑ»



Όμιλος 4

«ΣΥΠΑNΙΚΟΣ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΕΛΕΠΑ (2)

ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΛΙΟΥ

«ΣΤΕΑΟΥΑ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙΟΥ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ - ΑΝΕΡΓΩΝ 2ου ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ)



Όμιλος 5

«BANKCHELONA»(ΚΛΑΔΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ)

«ΚΕΡΑΥΝΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ)

ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΤΗΠ ΣΤΟ ΔΜ ΟΤΕ

«ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ)



Όμιλος 6

«ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ «ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟ»

ΚΕΘΕΑ ΔΙΑΒΑΣΗ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «PROMETAL»



Όμιλος 7

ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «ICAP»

«ΑΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣ» (ΝΕΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ)

ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ «ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ».

«ΓΟΡΓΟΠΟΔΑΡΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΗΕΤΑΙΡΕΙΑ «DIAMONDPRINT»)



Όμιλος 8

«ΨΑΧΤΕ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ» (ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΥΡΙΟΥ)

«ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡ-ΑΚΤΩΡ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΚΤΩΡ»)

«ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

«ΑΓΩΝΑΣ ΡΗΞΗ ΑΝΑΚΟΠΗ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ)



Όμιλος 9

«TΟ INTERNET ΣΕΡΝΕΤΑΙ» (Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων)

ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΑΕΝ

«ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)

«ΛΕΚ» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)



Όμιλος 10

«ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ FC»

«ΑΕL (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ "LG")» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «LG»)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «TELEPERFORMANCE»

«Ο ΜΥΤΟΣ ΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗΣ» (ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ «ΘΗΣΕΑΣ»).



Όμιλος 11

«ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ)

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ SSP (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ SSP)

«ΦΑΡΜΑΚΑΔΕΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΥ - ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)



Όμιλος 12

«ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ «E-VALUE»)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΚΡΕΠΕΡΙ ΡΟΥΜΠΙΚ»

«ΣΕΛΕTABIES» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΣΠΑΙΤΕ)

«ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ - ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ -ΔΕΡΜΑΤΟΣ)



Όμιλος 13

«ΚΑΖΑΝ UNITED» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

«ARDSFC» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ)

«SNOWKIDS» (ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΔΙΟΝΥΣΟΥ)

«ΣΕ ΣΕΤΗΠ "ΝΟΚΙΑ"» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΕΤΗΠ ΣΤΗ "ΝΟΚΙΑ")



Όμιλος 14

«ΑΚΑΤΑΡΤΙΣΤΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΙΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ)

«ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΑΡΤΙΖΑΝΟΙ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ)

«ΚΩΣΤΑΣ ΒΙΔΑΛΗΣ» ( ΠΑΜΕ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΜΜΕ)

«BETATZIDES»(Εργαζόμενοι στην εταιρεία πληροφορικής «Openbet»)



Όμιλος 15

«ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ "GOODY'S" - "EVEREST"» (ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ «GOODY'S» - «EVEREST»)

«ΓΥΠΑΕΤΟΙ» ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «NEWREST»

«ΓΙΔΕΡΠΟΥΛ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙΑΝΕΡΓΩΝ ΣΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ)

«ΥΠΟΣΤΗΛΩΜΑ ΚΑΙ ΓΚΟΛ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΜΠ)



Όμιλος 16

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΨΝΑ

(Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «L' OREAL»

«ΟΥZOYMΠΟΥΡΙΑΝΟΙ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ

ΑΘΗΝΑΣ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ)

«ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΤΡΟΝΙΩΝ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑΣ)



Όμιλος 17

«ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ GOAL»(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ)

«Σ.Ε.Ι.ΥΓ.Α»(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ)

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΩΝ 7ουΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ΒΥΡΩΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ



Όμιλος 18

«ΛΟΣ ΠΙΣΤΟΛΕΡΟΣ»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ)

«ΑΜΠΑΛΟΙ» (ΝΙΚΑΙΑ)

«ORANJE»(ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «INTERAMERIKAN» - «ANYTIME»)

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΥΔΑΠ



Όμιλος 19

«THEDALTONS» (ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

«ΚΑΡΠΑΤΟΙ» (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΥΚΡΑΝΙΑ)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ»

«BARISTAΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ» (ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΕΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟΥ).



Όμιλος 20

«MΠΑΛΑΔΟΡΟΙ» (ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΣΤΟ Δ. ΙΕΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)

ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΘΡΙΑΣΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΥΛΗΣ

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ «WIND»



Όμιλος 21

«ΣΥΑΤ» (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ)

«WOODCASTLE»(ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ)

«METALLICA ΠΕΙΡΑΙΑ» (ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ



Όμιλος 22

«ΣΟΥΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ» (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)

«ΕΛΕΠΑ» (ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΛΕΓΚΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

«ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ»(ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

«TO "ΠΑΜΕ" ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ» (Συνδικάτο ΕργατοϋπαλλήλωνΤαχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ)



Η Γραμματεία Νέων